نام کاربری: کلمه عبور: ورود | ثبت نام
امروز سه شنبه 31 اردیبهشت سال 1398
      

شرکت دریازاد
شرکت لازک
شرکت هوورراش
شیلات نگین بیستون
مه پروتیین
شرکت فرآورده های دریایی نگین شالو
شرکت آبزیان مهتاب
شرکت بوشهر پرشین
شرکت میلاتون جنوب
شرکت لیان موج
شرکت جاده ابریشم لیان
اخبار

نقشه کشوری خوشه ها

پراکندگی خوشه های صنعتی در ایران

برگزاری اولین جلسه شورای راهبری خوشه صنعتی فرآوری آبزیان بوشهر

اولین جلسه شورای راهبری خوشه صنعتی فرآوری آبزیان استان با حضور تنی از ذینفعان خوشه و نمایندگان دستگاه های اجرایی روز یکشنبه مورخ 96/03/21 راس ساعت 9:30 صبح در سالن جلسات مرکز فناوری و کسب و کار واقع در شهرک صنعتی 2 برگزار گردید

برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات زیست محیطی ذینفعان خوشه صنعتی فرآوری آبزیان بوشهر

جلسه مشترک بررسی مسائل و مشکلات محیط زیست واحدهای فرآوری آبزیان با حضور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی، رئیس محترم محیط زیست، مدیرکل محترم اداره کل شیلات استان و تیم توسعه خوشه با حضور چند تن از ذینفعان خوشه در روز شنبه مورخ 96/04/17ساعت 17:30 در استانداری برگزار گردید.

برگزاری دوره سیستم تجزیه و تحلیل نقاط بحرانی در سیستم تولید صنایع غذایی و شیلاتی

خوشه صنعتی فرآوری آبزیان استان بوشهر با مشارکت شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار می کند:

برگزاری کارگاه آموزشی راهکارها، مقررات و ضوابط صادرات

در راستای ظرفیت های ایجاد شده جهت صادرات کالاهای ایرانی شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر با همکاری مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی تجارت پایدار ایرانیان برگزار می کند:

برگزاري کارگاه آموزشی HACCP به همت تیم توسعه خوشه صنعتی فرآوری آبزیان استان بوشهر

کارگاه آموزشی HACCP «آشنایی با سیستم تجزیه و تحلیل خطر، نقاط کنترل بحرانی در واحدهای صنایع غذایی و شیلاتی» برگزار گردید.

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با بیماریهای رایج در مزارع پرورش میگو به همت پژوهشکده میگو

کارگاه آموزشی با عنوان « آشنایی با بیماریهای رایج در مزارع پرورش میگو» با اعطای گواهینامه از سوی مرکز آموزش جهاد کشاورزی، روز دوشنبه مورخ96/5/30 با حضور جمعی از ذینفعان و فعالان خوشه صنعتی آبزیان بوشهر در محل پژوهشکده میگوی کشور برگزار گردید. در این کارگاه یک روزه که با حضور بیش از 30نفر از علاقه مندان حوزه آبزی پروری برگزارگردید، علاوه بر معرفی انواع بیماریهای عفونی و غیر عفونی رایج در مزارع پرورش میگو به تشریح علل بروز بیماری، علائم ظاهری آنها و نحوه شناسایی و راهکارهای پیشگیری از شیوع آنها پرداخته شد.

برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی ساخت وتجهیزقفس های پرورش ماهی به همت اداره کل شیلات

کارگاه آموزشی پرورش ماهی سوف دریایی در قفس و استخر های خاکی با حضور کارشناس استرالیایی آقای پاول هاریسون با حضور برخی از فعالان خوشه صنعتی فرآوری آبزیان بوشهر روز سه شنبه 21 شهریور ماه در سالن آمفی تئاتر اداره کل شیلات برگزار گردید.

برگزاری نشست هم اندیشی ذینفعان خوشه با مدیرکل اداره دامپزشکی استان بوشهر

نشست هم اندیشی فعالان خوشه با مدیرکل محترم اداره دامپزشکی استان بوشهر با مشارکت تیم توسعه در خصوص پیاده سازی دستورالعمل دامپزشکی به منظور جمع آوری میگوی پرورشی مزارع روز جهارشنبه 8 شهریورماه برگزار گردید.

اشتغال زایی در شهرک‌های صنعتی استان توسط واحدهای عضو خوشه آبزیان بوشهر

1300 نفر در شهرک‌های صنعتی استان در واحد هاي بسته بندي و فرآوري آبزيان به صورت مستقيم مشغول فعاليت هستند

برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی ساخت وتجهیزقفس های پرورش ماهی

در راستای حمایت از طرح های توسعه آبزی پروری و لزوم توجه به پرورش ماهی در قفس وتجهیز قفس های پرورش ماهی به عنوان یکی از ارکان سیاست های اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود در استان و به منظور انتقال دانش فنی و آگاهی از آخرین دستاوردها و استانداردهای جهانی ، یک دوره کارگاه آموزشی تخصصی با عنوان " ساخت وتجهیزقفس های پرورش ماهی " در تاریخ96/7/15 با حضور ذینفعان خوشه در محل سالن اجتماعات اداره کل شیلات استان برگزارشد.